خرید ممبر تلگرام

[ خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی کانال و گروه - ممبر آفلاین کانال و گروه ]

 • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
 • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
 • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
[ دانلود کیبورد فارسی زیبا نویس ]
[ دانلود جعبه ابزار همه کاره اندروید ]

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : اد اجباری
  بازدید 10 تا 20 درصد
  ریزش 10 تا 70 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : پاپ آپ
  بازدید 10 تا 40 درصد
  ریزش 10 تا 60 درصد
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

ممبر آفلاین کانال


 • ممبر سکه ای - آفلاین
  بازدید 5 تا 10 درصد
  ریزش 10 تا 20 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

افزایش ممبر گروه


 • واقعی و مجازی
  ریزش واقعی 10 تا 80 درصد
  ریزش مجازی 1 تا 6 ماه
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

تبلیغات نوتیفیکیشن


 • دارای لینک گزارش
  تعداد جذب نامشخص
  درصد ریزش نامشخص
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

لایک و بازدید


 • افزایش لایک نظرسنجی
  افزایش بازدید چالش
  بازدید پست کانال
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت
 • جعبه ابزار پیشرفته
 • دارای ابزارهای کاربردی
 • کم حجم و سریع
 • پرقدرت و زیبا
 • کیبورد زیبانویس
 • کشیده نویس و شکسته نویس
 • پوسته های متنوع
 • سریع و کم حجم

چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟

چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟Reviewed by غلامرضافیروزیان on Apr 3Rating: 3.5چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟

 چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟

 

چگونه کش (Cache) دراپ باکس اندروید یا آی او اس را پاک کنیم؟

فضای حافظه! چیزی که همه ی ما خواهان بیشتر داشتن آن به خصوص بر روی موبایل یا تبلت خود هستیم. اما متاسفانه اپلیکیشن ها پیش از اینکه خودمان متوجه شویم فضای اینگونه دستگاه ها را پر می کنند و آن وقت ما هستیم و ارور کمبود حافظه! با این حال، ممکن است پاکسازی کش دراپ باکس اندکی خیالتان را راحت کرده و فضای آزاد بیشتری را در اختیارتان بگذارد. قابل توجه است که کش های دراپ باکش شامل پوشه ها و فایل هایی نظیر تصاویر و اسناد شما می باشند تا وقتیکه دوباره قصد باز کردن آنها را داشته باشید، نیازی به دانلود مجدد نباشد. بنابراین هر چقدر که به استفاده بیشتر با اپلیکیشن مربوطه می پردازید، فایل های کش نیز بیشتر و بیشتر خواهند شد. نتیجه این خواهد شد که در گذشت زمان فضای قابل توجهی از حافظه توسط دراپ باکس اشغال می شود و آنوقت است که پاکسازی آنها می تواند تا حدی به کمک شما بیاید. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه پاکسازی کش برنامه دراپ باکس هم در سیستم عامل اندروید و هم آی او اس آشنا کنیم.

پاک کردن کش دراپ باکس در اندروید

اگر اسمارت فون شما اندرویدی است در ابتدا برنامه دراپ باکس را اجرا کرده و بر روی دکمه ی منو (شکل سه خط موازی در گوشه بالا سمت چپ صفحه) ضربه بزنید.

 

 

وقتیکه نوار منوی برنامه ظاهر شد بر روی آیکون تنظیمات (شکل چرخ دنده در گوشه ی بالا سمت راست صفحه) ضربه بزنید.

 

 

به پایین صفحه بروید تا به قسمت Advanced features برسید. در همین قسمت می توانید میزان فضای اشغال شده توسط کش برنامه را نیز بررسی کنید و سپس جهت پاکسازی بر روی گزینه ی Clear cache ضربه بزنید.

 

 

توجه داشته باشید که وقتی دوباره به استفاده از دراپ باکس می پردازید، فایل های کش باز دریافت می شوند. بنابراین این تنها یک راه موقت است و بعد از گذشت زمان و بسته به میزان کار شما با برنامه، دوباره حجم فایل های کش به میزان سابق می رسد.

 

پاکسازی کش دراپ باکس در آی او اس

توجه داشته باشید که در سیستم عامل آی او اس قادر نخواهید بود میزان حجم فایل های کش دراپ باکس را بررسی کنید. البته با استفاده از یک ترفند ساده قادر خواهید بود این میزان را بعد از اجرایی کردن عمل پاکسازی مشاهده کنید. بدین منظور کافیست میزان حافظه ی دستگاه را قبل و بعد از پاکسازی کش دراپ باکس بررسی نمایید و سپس تفاوت آن را به عنوان حجم فایل های کش در نظر بگیرید.

جهت مشاهده ی میزان حافظه آیفون نیز کافیست در داخل قسمت Settings به ترتیب وارد قسمت های General > Storage & iCloud Usage شده و میزان فضای استفاده شده و در دسترس را به ترتیب در قسمت های Used و Available مشاهده کنید.

 

 

و اما برای عمل پاکسازی کش دراپ باکس، در ابتدا برنامه را اجرا کرده و بر روی دکمه ی تنظیمات (شکل چرخ دنده در گوشه بالا سمت چپ صفحه) ضربه بزنید.

 

 

در صفحه ی تنظیمات به پایین رفته و به دنبال قسمت Clear Cache گشته و روی آن ضربه بزنید.

 

 

در صورت اطمینان از پاکسازی کش کافیست بار دیگر روی گزینه ی Clear Cache ضربه بزنید.

 

 

هم اکنون می توانید بار دیگر وارد قسمت میزان فضای در دسترس دستگاه شده و تفاوت آن را بررسی کنید. امیدوارم که با اجرایی کردن این ترفند تا حدی به آزادسازی فضای حافظه دستگاه خود کمک کرده باشید. لطفاً نظرات خود را درباره تاثیر این کار و یا خود سرویس دراپ باکس با ما نیز به اشتراک بگذارید