کانفیگ هدشات کانتر استریک سورسReviewed by سعید صابری on Mar 2Rating: 5.0کانفیگ هدشات کانتر استریک سورسConfig یا cfg یک فایل است که حاوی کدهایی میباید که تنظیمات بازی را تغییر میدهند که این موجب بهبود بازی میشود در پست های گذشته تعداد زیادی از کانفیگ ها مخصوصا کانفیگ aim و Headshot برای کانتر استریک گذاشتم ولی به درخواست زیاد دوستان این گکانفیگ هدشات که مخصوصا برای کانتر استریک سورس آماده شده را برای دانلود گذاشتم.

کانفیگ هدشات کانتر استریک سورس

کانفیگ هدشات کانتر استریک سورس

Config یا cfg یک فایل است که حاوی کدهایی میباید کهتنظیمات بازی را تغییر میدهند که این موجب بهبود بازی میشود

در پست های گذشته تعداد زیادی از کانفیگ ها مخصوصا کانفیگ aim و Headshot برای کانتر استریک گذاشتم ولی به درخواست زیاد دوستان این گکانفیگ هدشات که مخصوصا برای کانتر استریک سورس آماده شده را برای دانلود گذاشتم.

 

با این کانفیگ بازی شما از لحاظ سرعت , قدرت تیر و FPS افزایش میباد که این امر در ایران رضایت بخش است [به دلیل پاین بودن سرعت اینترنت و بالا بودن پینگ و پایین بودن FPS]

 

کانفیگ ها چیت محسوب نمیشوند. شما با کانفیگ تنظیمات بازی را بهینه میکنید که در حال حاضر همه بازیکنهای معروف دنیا یک کانفیگ اختصاصی دارند.

برای شخصی سازی کانفیگ میتوانید در همین پست مطرح کنید, بهتره که یک کانفیگ شخصی داشته باشید..

کدهای این کانیگ کاملا قانونی بوده و در بازی آنلاین به مشکلی برنمیخورید..

 

” لینک آپدیت شد و مشکل گرافیک حل شد “

ورود به صفحه دانلود کانفیگ

________________________________________________________________________________

Copy Right  هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی حرام  و خلاف قوانین است.  لطفا در صورت استفاده از مطالب منبع را ذکر کنید.

NetFixed Forum  در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این مطلب، در انجمن نت فیکس مطرح کنید.

Password  پسورد فایل های سایت : netfixed.ir

Home  منبع : وب سایت نت فیکس