کانفیگ افزایش FPS برای Call of Duty 2Reviewed by سعید صابری on Jul 21Rating: 4.5کانفیگ افزایش FPS برای Call of Duty 2کانفیگ یک فایل با پسوند .cfg می باشد که حاوی تنظیماتی است که شما را در بهتر بازی کردن یاری میکند. اکثر شما دوستان حتما تا بحال از کانفیگ های کانتر استفاده کرده اید. و در این پست یک کانفیگ برای افزایش FPS شما در Call of Duty 2 آماده کردم که اصلی ترین مشکل بازی در ایران مشکل پینگ و FPS است.

کانفیگ افزایش FPS برای Call of Duty 2

 

کانفیگ افزایش FPS برای Call of Duty 2

کانفیگ افزایش FPS برای Call of Duty 2

کانفیگ یک فایل با پسوند .cfg می باشد که حاوی تنظیماتی است که شما را در بهتر بازی کردن یاری میکند. اکثر شما دوستان حتما تا بحال از کانفیگ های کانتر استفاده کرده اید. و در این پست یک کانفیگ برای افزایش FPS شما در Call of Duty 2 آماده کردم که اصلی ترین مشکل بازی در ایران مشکل پینگ و FPS است.

 

آموزش استفاده از کانفیگ در Call of Duty 2

کانفیگ را از لینک زیر دانلود کنید و در محل زیر کپی کنید.

دانلود

C:/ Program File / Activision / Main / Player

داخل پوشه Player یک پوشه دیگر موجود است که ممکن است اسم آن test.cfg باشد و یا اسم دیگری داشته باشد.

بهر حال پوشه را باز کنید و فایل کانفیگ که دانلود کرده اید را در آن پوشه بریزید و بعد از کپی کردن یک پیغام به شما داده میشود که قصد  دارید فایل جایگزین شود و شما بر روی yes کلیک کنید که کانفیگ جدید با کانفیگ قدیمی جایگزین شود.

 

________________________________________________________________________________

Copy Right  هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع از لحاظ شرعی حرام  و خلاف قوانین است.  لطفا در صورت استفاده از مطالب منبع را ذکر کنید.

NetFixed Forum  در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این مطلب، در انجمن نت فیکس مطرح کنید.

Password  پسورد فایل های سایت : netfixed.ir

Home  منبع : وب سایت نت فیکس