خرید ممبر تلگرام

[ خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی کانال و گروه - ممبر آفلاین کانال و گروه ]

 • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
 • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
 • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
[ دانلود کیبورد فارسی زیبا نویس ]
[ دانلود جعبه ابزار همه کاره اندروید ]

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : اد اجباری
  بازدید 10 تا 20 درصد
  ریزش 10 تا 70 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : پاپ آپ
  بازدید 10 تا 40 درصد
  ریزش 10 تا 60 درصد
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

ممبر آفلاین کانال


 • ممبر سکه ای - آفلاین
  بازدید 5 تا 10 درصد
  ریزش 10 تا 20 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

افزایش ممبر گروه


 • واقعی و مجازی
  ریزش واقعی 10 تا 80 درصد
  ریزش مجازی 1 تا 6 ماه
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

تبلیغات نوتیفیکیشن


 • دارای لینک گزارش
  تعداد جذب نامشخص
  درصد ریزش نامشخص
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

لایک و بازدید


 • افزایش لایک نظرسنجی
  افزایش بازدید چالش
  بازدید پست کانال
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت
 • جعبه ابزار پیشرفته
 • دارای ابزارهای کاربردی
 • کم حجم و سریع
 • پرقدرت و زیبا
 • کیبورد زیبانویس
 • کشیده نویس و شکسته نویس
 • پوسته های متنوع
 • سریع و کم حجم
نکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسی

نکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسی

نکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسیReviewed by وحید اسفندیاری on Apr 22Rating: 4.5نکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسینکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسی

نکاتی مهم برای مقابله با موبایل ویروسی

 

استفاده گسترده مردم از تلفن‌های همراه مخاطرات متعددی برای آنها ایجاد كرده كه یكی از عادی‌ترین این موارد ویروسی شدن گوشی‌های تلفن همراه است. اما برای ابتلای كمتر به این مشكل و مشكلات دیگر تلفن‌های همراه چه می‌توان كرد؟اولین راه برای ایمنی بیشتر تلفن همراه شما این است كه سیستم‌عاملی انتخاب كنید كه رمزگذاری را پشتیبانی كند و امكانی وجود داشته باشد كه بتوانید آن را رمزگذاری كنید. از سیستم‌های عامل‌ Apple ios و Rim Black Berry می‌توان به عنوان سیستم‌عامل مناسب در این زمینه یاد كرد كه شما می‌توانید با استفاده از این سیستم‌های عامل و رمزگذاری تلفن همراه خود حتی از دست پیشرفته‌ترین هكرها هم تا حد مناسبی در امان باشید.

در گام بعدی بی شك فعال كردن یك كلمه عبور (Pin) نخستین اقدام دفاعی برای محافظت از اطلاعات شما خواهد بود. این كار كمك می‌كند كه در صورت گم شدن، به سرقت رفتن یا جا ماندن دستگاه از برداشتن آن توسط دیگران و مشاهده و دستكاری محتویات آن در امان باشید. اغلب سیستم‌عامل‌های موبایل، به طور خودكار داده‌های دستگاه را پس از چند بار تلاش ناموفق برای وارد كردن كلمه عبور حذف می‌كنند.

این كار در صورتی كه رمز گذاری توسط دستگاه پشتیبانی نشده باشد بسیار ارزشمند است اما برای دستگاه‌هایی كه از رمزگذاری بهره می‌برند هم می‌تواند مفید باشد؛ چراكه دادن فرصت نامحدود به دیگران برای حدس زدن كلمه عبور، شانس آنها را بیشتر می‌كند. از بین بردن خودكار داده‌ها درWindows Phone7، Ios، Black Berry پشتیبانی می‌شود، اما آندروید برای این كار نیاز به یك برنامه متفرقه دارد.البته باید به خاطر داشته باشید كه حتما از تمامی داده‌های خود به طور منظم یك نسخه پشتیبانی تهیه كنید و از راهكاری برای بازیابی داده‌های خود در یك دستگاه جدید بهره‌مند شوید. اما به عنوان چهارمین راهكار، پیش از اینكه گوشی شما گم شده یا به سرقت برود، باید راهكاری برای ردیابی و مدیریت از راه دور آن داشته باشید. اینگونه راهكارها به شما اجازه می‌دهند كه موقعیت دستگاه‌تان را روی یك نقشه مشاهده كنید.

حتی هشدارهایی صوتی هم برای دیگران ارسال شده و به آنها اعلام می‌كند كه چگونه می‌توانند همراهتان را به شما بازگردانند. علاوه بر این ممكن است با ارسال یك پیغام تصویری به افراد راه‌های باز پس‌ آوردن گوشی شما اعلام شود و به هر صورت به افرادی كه گوشی شما را در دست دارند اعلام شود كه چگونه می‌توانند آن را به شما برگردانند. نكته جالب‌تر اینكه استفاده از چنین راهكاری به شما اجازه می‌دهد كه از راه دور همراه خود را قفل كرده و اجازه دستیابی دیگران به اطلاعات آن را ندهید حتی شما می‌توانید پیش از دسترسی دیگران، اطلاعات خود را از روی گوشی‌تان حذف كنید. اپل برای ios 4.2 و نسخه‌های پس از آن یك راهكار رایگان در این زمینه دارد.

برای نسخه‌های قدیمی‌تر ios هم سرویسی با نام Mobile Me وجود دارد. در مورد آندروید هم شما باید از برنامه‌ای متفرقه برای این كار استفاده كنید. درنتیجه شما باید تا جایی كه می‌توانید سعی كنید از ارتباطات داده‌ای به جای Wi-fi hotspotهای ناامن استفاده كنید. اما در صورتی كه به استفاده از آنها اصرار دارید باید تا جایی كه می‌توانید سعی كنید از نسخه‌هایی كه رمزگذاری و احراز هویت X1 و 802 را فراهم می‌كنند استفاده كنید.

موفق باشید.