خرید ممبر تلگرام

[ خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی کانال و گروه - ممبر آفلاین کانال و گروه ]

 • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
 • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
 • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
[ دانلود کیبورد فارسی زیبا نویس ]
[ دانلود جعبه ابزار همه کاره اندروید ]

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : اد اجباری
  بازدید 10 تا 20 درصد
  ریزش 10 تا 70 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : پاپ آپ
  بازدید 10 تا 40 درصد
  ریزش 10 تا 60 درصد
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

ممبر آفلاین کانال


 • ممبر سکه ای - آفلاین
  بازدید 5 تا 10 درصد
  ریزش 10 تا 20 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

افزایش ممبر گروه


 • واقعی و مجازی
  ریزش واقعی 10 تا 80 درصد
  ریزش مجازی 1 تا 6 ماه
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

تبلیغات نوتیفیکیشن


 • دارای لینک گزارش
  تعداد جذب نامشخص
  درصد ریزش نامشخص
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

لایک و بازدید


 • افزایش لایک نظرسنجی
  افزایش بازدید چالش
  بازدید پست کانال
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت
 • جعبه ابزار پیشرفته
 • دارای ابزارهای کاربردی
 • کم حجم و سریع
 • پرقدرت و زیبا
 • کیبورد زیبانویس
 • کشیده نویس و شکسته نویس
 • پوسته های متنوع
 • سریع و کم حجم
نقش داده کاوی در SEO سایت

نقش داده کاوی در SEO سایت

نقش داده کاوی در SEO سایتReviewed by سعید صابری on Feb 20Rating:

نقش داده کاوی در SEO سایت

نقش داده کاوی در SEO سایت
نقش داده کاوی در SEO سایت

يکي از روش ها و راهکارهايي که کمک بسيار زيادي براي بهتر شدن فرآيند مديريت طراحی سايت ها مي کند بهره گیری از فرایندهای داده کاوی می باشد. داده‏کاوی به شما کمک می کند تا رفتار کسب و کار خود را در گذشته دقیقا بشناسید و بر اساس آن آینده را با تقریب بالا پیش بینی کنید. متخصصان وب با مطالعه و بررسی الگوریتم ها و تکنولوژی های جدید استفاده شده در موتورهای جستجو ، استراتژی موفقیت در بازار الکترونیک را تهیه و موارد لازم را در سیستم لحاظ کرده تا همواره وب سایت های طراحی شده در سئو از مرتبه بالایی برخوردار باشند.

 

با استفاده از داده های گردآوری شده از فرایندهای داده کاوی مدیران وب سایت می توانندگزارش ها و تحليل هاي آماري در خصوص وب سایت خود بدست اورند. مديران سايت ها و مديران بازايابي شرکت ها با استفاده از گزارش هاي به دست آمده از فعاليت سايت اينترنتي مي توانند شناخت خوبي از موقعيت و تاثير فعاليت هاي خود پيدا کنند و از اين طريق نقاط ضعف و قوت سايت را به راحتي شناسايي و براي حل و تقويت آنها تغييرات لازم را در سايت اعمال نمايند و به برنامه هاي آينده و حتي استراتژي هاي سايت جهت ببخشند.

 

 
کریسپ یکی از روشهای پروژه های داده کاوی است که بیشترین استفاده را در بین بقیه روشها دارد. کریسپ-داده کاوی در اواخر سال 1996 توسط سه بازار داده کاوی کهنه کار جوان و بی تجربه طرح ریزی شد. DaimlerChrysler (بعد از آن Daimler-benz) در ابتدا پیش قدم بیشترین سازمان های تجاری و صنعتی در به کار گیری داده کاوی در فعالیت های تجاری اش بود. SSPS (سپس ISL) از سال 1990 در حال تولید سرویس بر پایه داده کاوی بوده است و اولین میز کار تجاری داده کاوی -Clementine- را در سال 1994 وارد بازار کرده است. NCR به عنوان بخشی از هدفش، برای دادن ارزش بیشتر به مشتریان انبار داده teradataخود ،تیم هایی از مشاوران و متخصصین فنی داده کاوی را برای سرویس دهی به نیازمندیهای مشتریانش تأسیس نمود. فرآیند داده‏کاوی در استاندارد «کریسپ دی ام» در طول شش مرحله زیر اجرا می شود.

 

در ابتداي امر پيش زمينه كشف دانش فهم درست داده و مساله مي باشد. بدون اين فهم درست هيچ الگوريتمي صرف نظر از خبره بودن آن نمي تواند نتيجه مطمئني براي شما حاصل نمايد و همچنين شما قادر نخواهيد بود كه مسائلي را كه سعي در حل آن داريد تعريف كرده و همچنين داده را جهت كاوش آماده نموده و يا نتايج را به طور صحيح تفسير نمائيد. براي استفاده بهتر از داده كاوي شما بايد يك بيان واضح از هدف خود داشته باشيد.متخصص داده‏کاوی، داده های ثبت شده در کسب و کار را درخواست می کند و به بررسی داده ها می پردازد. هدف شناسايي مهمترين فيلدها در پيش بيني نتيجه و تعيين اينكه كدام يك از داده هاي بدست آمده مفيد مي باشد است.
در مرحله دوم داده های ثبت شده در کسب و کار کارفرما بررسی می شود.

 

در يك مجموعه داده اي با صدها يا حتي هزاران ستون جستجوي داده مي تواند كار و زمان بر باشد. يك واسط مناسب و جواب كامپيوتر سريع در اين فاز مهم و حياتي مي باشند.متخصص داده‏کاوی با توجه به حجم و کیفیت داده ها مسئله ی طرح شده در مرحله ی قبل را تعدیل می کند تا نتیجه ی پروسه ی داده‏کاوی واقع بینانه تر بشود.
در مرحله ی سوم عملیات آماده سازی داده ها توسط متخصص داده‏کاوی صورت می گیرد. آماده سازی داده ها شامل این موارد می شود:
یکی کردن انبارهای متفاوت داده در کسب و کار کارفرما
شناسایی و حذف داده های پرت و اشتباه
تغییر فرمت داده ها متناسب با مسئله ی تعدیل شده در مرحله ی دوم
قدم چهارم مدلسازی داده های آماده سازی شده است. با توجه به متدهای متفاوت، مدل های متفاوتی ساخته می شود و بهترین مدل ها از نظر متخصص داده‏کاوی انتخاب می شود. مهمترين مساله براي يادآوري در مورد ساخت مدل آن است كه اين كار يك فرآيند تكراري است. شما براي جستجو به مدلهاي جايگزين جهت يافتن سودمندترين آنها جهت حل مسائلتان نياز داريد. آنچه كه شما در جستجوي يك مدل مناسب ياد مي گيريد مي تواند شما را به بازگشتن به عقب و انجام برخي تغييرات در داده مورد استفاده خود و حتي بهبود بيان ساله راهنمايي كند.

 
هنگامي كه شما در مورد نوع پيش بيني كه مي خواهيد انجام دهيد تصميم گرفتيد بايد يك نوع مدل براي ساخت تصميم خود انتخاب كنيد.آماده سازي و آزمايش مدل داده كاوي احتياج به اين دارد كه داده به حداقل دو گروه شكسته شود: يكي براي آماده كردن مدل و ديگري جهت تست مدل مربوطه. اگر شما از آماده سازي و تست متفاوتي استفاده ننمائيد دقت مدل خواهد بود.
در مرحله پنجم مدل های ساخته شده تست و ارزیابی می شوند و بهترین مدل از نظر مسئله ی طرح شده در مرحله ی یک، انتخاب می شود. سپس موثر بودن مدل انتخاب شده بررسی می شود. در صورتی که مدل انتخاب شده کمکی در حل مسئله نمی کند کل فرایند از مرحله ی یک دوباره انجام می شود.بعد از ساخت يك مدل شما بايد نتايج آن را ارزيابي نموده و همچنين اهميت آن را نيز توضيح دهيد.
مرحله ششم در صورتی که ارزیابی ها رضایت بخش باشند راه حل هایی در قالب توسعه ی مدل نهایی ارائه می شوند که مشکلات مطرح شده در مرحله ی یک را برطرف می کنند.داده کاوی دو راهکار مشخص ارائه می کند:
ارائه گزارشات مستند
برای حل مشکلات کسب و کار
ارائه راهکار نرم افزاری
با طراحی سیستم پشتیبان تصمیم گیری
مدل نهایی به متخصص داده‏کاوی نشان می دهد که رفتار مجموعه ی کسب و کار کارفرما در مورد مشکلات مطرح شده در مرحله ی یک چگونه است.این درک از رفتار کسب و کار، در قالب راه حل های عددی و چند فرمول یا راهکار عملی در اختیار کارفرما قرار می گیرد تا مشکلات مطرح شده در مرحله ی یک رفع گردد.
همچنین متخصص داده‏کاوی می تواند در قالب گزارشات مستند مکانیزم رفتاری کسب و کار کارفرما را برای وی تشریح کند.برای سادگی تعامل کارفرما با مدل نهایی، یک نرم افزار یارانه ای نوشته می شود که کار شبیه سازی رفتار کسب و کار کارفرما را برعهده دارد بطوریکه کارفرما می تواند با وارد کردن برخی پارامترهای کنونی از کسب و کار خود، رفتار کارخانه و یا سودآوری کسب و کار خود را در آینده پیش بینی کند.

 

موفق باشید ..