خرید ممبر تلگرام خرید ممبر واقعی تلگرام | خرید ممبر واقعی

[ خرید ممبر تلگرام - تبلیغات نوتیفیکیشن - خرید فالوور اینستاگرام ]

  • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
  • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
  • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
   هدیه ویژه : ثبت لینک شما در چندین سایت تلگرامی به همراه خرید ممبر - در مقابل هر پلن هدیه ثبت در سایت نوشته شده برای اطللاعات بیشتر در مورد ثبت لینک بر روی
   این لینک کلیک کنید

ممبر واقعی و ایرانی کانال

 • 500 ممبر واقعی + 500 ممبر واقعی هدیه - 25 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 2 سایت ] - 49 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 3 سایت ] - 95 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی + 2000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 5 سایت ] - 210 هزار تومان
 • 10000 ممبر واقعی + 3000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 10 سایت ] - 400 هزار تومان

ممبر و آفلاین کانال

 • 100 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 7 هزار تومان
 • 200 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 14 هزار تومان
 • 500 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 1 سایت ] - 20 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 2 سایت ] - 40 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 3 سایت ] - 75 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی و آفلاین + بازدید + [ ثبت در 5 سایت ] - 180 هزار تومان

خرید ممبر پاپ آپ

 • 500 ممبر واقعی پاپ [ 49 هزار تومان ]
 • 1000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 2 سایت تلگرامی [ 85 هزار تومان ]
 • 2000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 3 سایت تلگرامی [ 170 هزار تومان ]
 • 3000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 5 سایت تلگرامی [ 250 هزار تومان ]
 • 4000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 330 هزار تومان ]
 • 5000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 410 هزار تومان ]

خرید ممبر گروه

 • 100 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 6 هزار تومان
 • 200 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 12 هزار تومان
 • 500 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 18 هزار تومان
 • 1000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 35 هزار تومان
 • 2000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 65 هزار تومان
 • 5000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 150 هزار تومان
[ دانلود برنامه کیبـورد فــارسی همه کاره و زیبـــانویس ]

لذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایل

دانلود کیبورد فارسی

 

 *   کیبورد فـارسی زیبانویــس سیبــرو  * 

کیبورد فارسی همه کاره با قابلیت تبدیل صدا به متن

حروف شڪستہ و کشــــــیده بنویس

پوسته های زیبا و حرفه ای

دانلود کیبورد سیــبرو با لینک مستقیم
لذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایلReviewed by وحید اسفندیاری on Apr 22Rating: 4.5لذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایللذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایل

لذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایل:

تلفن‌ های همراه موبایل به یكی از لوازم ضروری زندگی امروزی تبدیل شده است و همین موضوع موجب شده تا كاربران نیز به این فناوری ساخت بشر وابستگی زیادی پیدا كنند و بسیاری از كارهایشان را به‌واسطه آنها به‌انجام برسانند.ایران ناز، این وابستگی ها برای برخی كاربران تا جایی پیش رفته است كه بدون تلفن همراه خود قادر به تماس گرفتن با نزدیك‌ترین اقوام خود نیز نخواهند بود و شماره آنها را به‌ خاطر نخواهند آورد!

همانطور كه می‌دانید هر كدام از تلفن‌های همراه مجهز به سیستم‌عامل مخصوص به خودشان بوده و مدیریت بر این تلفن‌ها توسط رایانه نیز نیازمند نرم‌افزارهایی است كه در بسیاری از موارد توسط شركت‌های سازنده تلفن‌های همراه، طراحی شده و در اختیار كاربران قرار می‌گیرند.

باتوجه به گسترش روزافزون تلفن‌های همراه مجهز به سیستم‌عامل اندروید و نیاز كاربران به مدیریت هرچه بیشتر و ساده‌تر روی این سیستم‌عامل، قصد داریم این هفته نرم‌افزاری را به شما معرفی كنیم كه بیش از 90درصد تلفن‌های همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید تولید شده توسط شركت‌های مختلف اعم از HTC، Samsung، Motorola، Sony Ericsson، LG، HUAWEI، Dell، Acer، Asus، Google و… را پشتیبانی می‌كند.

لذت بیشتر از زندگی با استفاده از موبایل

 

یكی برای همه:
نرم‌افزار قدرتمند MobileGo for Android ابزاری قدرتمند با روش كاری بسیار ساده است و شما می‌توانید تمامی تلفن‌های همراه و تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید را براحتی، به یك روش و تنها توسط یك نرم‌افزار مدیریت كنید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

به كمك این نرم‌افزار از امكاناتی همچون تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و بازگردانی آنها با یك كلیك، انتقال فهرست مخاطبان، مدیریت فایل‌های چندرسانه‌ای، ارسال پیام كوتاه گروهی از رایانه و مدیریت كامل نرم‌افزارهای نصب شده روی تلفن همراه یا تبلت خود بهره‌مند می‌شوید.

پشتیبان گیری و بازگردانی:
یكی از عمده‌ترین مشكلات كاربران تلفن‌های همراه، چگونگی پشتیبان‌گیری از اطلاعات و بازگردانی اطلاعات پشتیبان روی تلفن‌‌های دیگر است. اگر همچنان انجام این كار برایتان مشكل است و ترس از دست دادن اطلاعاتتان شما را رها نمی‌كند، پیشنهاد می‌كنیم یك‌بار هم از این نرم‌افزار كمك بگیرید.

MobileGo for Android به شما این امكان را می‌دهد تا با یك كلیك ساده از تمامی اطلاعات ذخیره شده در تلفن همراه یا تبلت شخصی خود نسخه پشتیبان تهیه كرده و در هر زمان كه به آنها نیاز داشتید با یك كلیك، نسبت به بازگردانی آنها روی همان دستگاه یا دیگر دستگاه‌های مجهز به سیستم‌عامل اندروید اقدام كنید. پشتیبان‌گیری از مخاطبان، پیام‌های كوتاه، نرم‌افزارها و… از جمله امكانات موجود در این بخش به‌شمار می‌رود.

مدیریت مخاطبین:
فهرست مخاطبانی را كه در تلفن‌های همراه كاربران ذخیره شده است، می‌توان یكی از حیاتی‌ترین و مهم‌ترین اطلاعات ذخیره شده در آن تلفن به‌شمار آورد؛ زیرا گاهی اوقات این فهرست‌ها، مخاطبانی را در خود جای داده است كه با از دست دادن اطلاعات تماس آنها، هیچ روش دیگری برای دسترسی به این مخاطبان وجود ندارد! باتوجه به این موضوع یكی از بخش‌های نرم‌افزار فوق نیز به مدیریت فهرست مخاطبان اختصاص یافته است.

در این بخش می‌توانید فهرست مخاطبان خود را با تلفن‌های همراه دیگر، مجهز به سیستم‌‌های عامل متفاوت اعم از سیمبیان و آی‌او‌اس به اشتراك بگذارید و یك كپی از فهرست موردنظر را به آنها انتقال دهید.

همچنین می‌توانید فهرست مخاطبان خود را به‌صورت فایل‌هایی در رایانه ذخیره كرده یا از فایل‌های vCard و دفترچه تلفن‌ نرم‌افزارهایی همچون Outlook Express, Windows Address Book, Windows Mail, Outlook 2003/2007/2010 نسبت به فراخوانی اطلاعات مخاطبان به تلفن خود اقدام كنید.

اضافه كردن مخاطب جدید توسط رایانه، ویرایش موارد ذخیره شده در فهرست فعلی، حذف مخاطبان تكراری و ادغام شماره‌های مربوط به یك فرد از دیگر امكاناتی است كه این بخش در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویدئو ، موزیك ، عكس:
انتقال آسان و سریع ویدئو، موزیك و تصاویر از دیگر امكاناتی است كه این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد. به كمك این نرم‌افزار می‌توانید بسیاری از فایل‌های ویدئویی و موزیك‌های خود را به‌صورت خودكار به فرمت‌های پشتیبانی شده توسط سیستم‌عامل اندروید تبدیل و نسبت به انتقال آنها به تلفن همراه یا تبلت خود اقدام كنید.

فراخوانی فهرست‌های پخش نرم‌افزار iTunes در سیستم‌عامل اندروید و استخراج فهرست‌های پخش اندرویدی برای استفاده در iTunes نیز از امكانات این بخش به‌شمار می‌رود.

دستیار پیام كوتاه:
نوشتن پیام كوتاه توسط تلفن همراه برای بسیاری از كاربران دشوار است و این كار زمانی دشوارتر می‌شود كه بخواهید یك پیام را برای تعداد زیادی از دوستان خود ارسال كنید یا حتی در شرایط دشوارتر بخواهید چند پیام متفاوت را برای چند نفر ارسال كنید! در این شرایط نوشتن هرپیام توسط صفحه‌كلید تلفن همراه، نیازمند صرف وقت طولانی خواهد بود.

نرم‌افزار MobileGo با پشتیبانی از قابلیت ارسال پیام كوتاه توسط رایانه به شما این امكان را می‌دهد تا با استفاده از صفحه‌كلید رایانه پیام‌های موردنظرتان را تایپ كرده و با انتخاب سریع مخاطبانتان توسط نشانگر ماوس نیز نسبت به ارسال پیام‌ها اقدام كنید.

به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید براحتی پیام‌های گروهی ارسال كنید و در صورت نیاز به آزادسازی فضای اشغال شده توسط پیام‌های ذخیره شده در تلفن همراهتان نیز یك نسخه پشتیبان ازاین پیام‌ها را در قالب یك فایل متنی روی رایانه ذخیره كنید و با خیال راحت آرشیو پیام‌های ذخیره شده روی تلفن خود را حذف كنید.

مدیریت نرم‌ افزارها:
دانلود مستقیم نرم‌افزارها روی رایانه، نصب برنامه‌های دلخواه روی تلفن همراه یا تبلت و حذف آسان و سریع نرم‌افزارهای بیهوده، تهیه نسخه پشتیبان از برنامه‌های نصب شده روی تلفن همراه یا تبلت در هارد‌دیسك رایانه و اشتراك‌گذاری آسان نرم‌افزارها در شبكه‌های اجتماعی همچون فیس‌بوك و توییتر با یك كلیك، از جمله امكاناتی است كه در بخش مدیریت نرم‌افزارها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نرم‌افزار فوق در دو نسخه رایگان و حرفه‌ای، قابل نصب روی سیستم‌های ‌عامل ویندوز و مك ارائه شده است كه باتوجه به سیستم‌عامل رایانه خود می‌توانید نسبت به دانلود نسخه‌ای از آن اقدام كنید.

MobileGo for Android (Free-Pro Windows))

http:‌/‌‌/‌download. wondershare. com‌/‌mobilego_full818.exe

MobileGo for Android Pro) Mac)

http:‌/‌‌/‌download. wondershare. com‌/‌mac-mobilego-android-pro_full1123.dmg

توجه: سیستم‌های ‌عامل پشتیبانی شده توسط این نرم‌افزار عبارت است از:

Android: Android 2. 1، Android 2. 2، Android 2. 3، Android 3. 0، Android 4. 0

* iOS: iOS 3. x، iOS 4. x، iOS 5. x، iOS 6. x

* Symbian: S40، S60

– مواردی كه توسط «*» مشخص شده است تنها در بخش انتقال اطلاعات میان تلفن‌های همراه پشتیبانی می‌شود.

موفق باشید.