خرید ممبر تلگرام

[ خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی کانال و گروه - ممبر آفلاین کانال و گروه ]

 • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
 • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
 • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
[ دانلود کیبورد فارسی زیبا نویس ]
[ دانلود جعبه ابزار همه کاره اندروید ]

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : اد اجباری
  بازدید 10 تا 20 درصد
  ریزش 10 تا 70 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : پاپ آپ
  بازدید 10 تا 40 درصد
  ریزش 10 تا 60 درصد
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

ممبر آفلاین کانال


 • ممبر سکه ای - آفلاین
  بازدید 5 تا 10 درصد
  ریزش 10 تا 20 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

افزایش ممبر گروه


 • واقعی و مجازی
  ریزش واقعی 10 تا 80 درصد
  ریزش مجازی 1 تا 6 ماه
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

تبلیغات نوتیفیکیشن


 • دارای لینک گزارش
  تعداد جذب نامشخص
  درصد ریزش نامشخص
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

لایک و بازدید


 • افزایش لایک نظرسنجی
  افزایش بازدید چالش
  بازدید پست کانال
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت
 • جعبه ابزار پیشرفته
 • دارای ابزارهای کاربردی
 • کم حجم و سریع
 • پرقدرت و زیبا
 • کیبورد زیبانویس
 • کشیده نویس و شکسته نویس
 • پوسته های متنوع
 • سریع و کم حجم
آموزش نصب تلگرام Telegram بر روی اندروید

طریقه پست گذاری در کانال تلگرام

طریقه پست گذاری در کانال تلگرامReviewed by وحید اسفندیاری on May 10Rating: 4.5طریقه پست گذاری در کانال تلگرامطریقه پست گذاری در کانال تلگرام

آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

در دو مقاله قبلی که با عنوان های “آموزش ساخت کانال تلگرام Telegram Channel” و “تنظیمات کانال Channel در تلگرام” در سایت قرار گرفت با کانال آشنا شدید . هنگامی که شما کانالی ایجاد میکنید کاربران کانال شما قادر به ارسال هیچگونه پیام یا فایلی نبوده و فقط میتواند از مطالبی که توسط مدیران کانال به اشتراک گذاشته میشود بهره ببرند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند و همچنین هیچ محدویتی برای اضافه کردن کاربر به کانال وجود ندارد و شما میتواید از راه هایی که در ادامه توضییح داده میشود تمامی کاربران تلگرام را به کانال خود اضافه و برای آنها مطالب خود را ارسال کنید که این گزینه بسیار شبیه به پیج (Page) و فن پیج های فیس بوک و اینستاگرام و.. میباشد و از این قابلیت مدیران براحتی میتوانند مطالب خود را در یک محیط امن و بی تنش با کاربران خود به اشتراک بگذارند، کانال ها نیز میتوانند به حالت عمومی و خصوصی تعیین گردند تا عده خاص یا همه افراد بتوانند به آن ورود کنند. در ادامه میخواهم آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام را توضیح بدهم .

آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

به صورت پیش فرض هر پستی که در کانال ارسال کنید توسط مخاطبانی که به لیست اضافه کرده اید قابل مشاهده می باشد . برای ارسال پست نیاز به کار خاصی ندارید و همانند چت کردن در گروه کافیست متن مورد نظرتان را تایپ کرده و بر روی آیکون Send  تب کنید .

1 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

2 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

شاید بخواهید متن ارسالی را برای فرد دیگری Forward کنید . کافیست بر روی پست ارسالی چند ثانیه انگشتتان را نگه دارید تا پنجره مورد نظر نمایش داده شود . کانال تلگرام علاوه بر قابلیت های فوق یک ویژگی بسیار عالی دارند که جای خالی آن در گروه و پروفایل ها بسیار احساس میشد و آن پاک کردن پست یا همان پیغام ارسال شده در کانال و از بین رفتن آن برای همه کاربران تلگرام و عدم نمایش آن به اعضا کانال میباشد که اینکار در صورتی که شما پستی را به اشتباه در کانال ارسال کرده اید میتوانید یک گزینه عالی باشد. برای حذف پست ارسالی هم می توانید از گزینه Delete استفاده کنید .

3 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

امکان ضمیمه فایل ، موسیقی ، ویدئو نیز در کانال وجود دارد که می توانید از طریق آیکون منگنه به آن دسترسی داشته باشید . کافیست بر روی آیکون نامبرده شده تب کرده و یکی از مواردی که به آن اشاره کرده ام را به پست ارسالی در کانال اضافه کنید .

 

4 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

5 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

همانطور که در تصویر بالا مشاهده کردید یک عکس به کانال اضافه شد . ممکن است بخواهید از فایل های ارسالی در گروه استفاده کنید یا برایمخاطب خاص بفرستید . کافیست بر روی علامت سه نقطه بالای صفحه سمت چپ تب کرده و گزینه Channel Info را انتخاب کنید . یک پنجره همانند تصویر زیر باز می شود . گزینه Shared Media را انتخاب کرده و بر روی تصویر یا هر فایل دیگری تب کنید تا در صفحه جدید باز شود . سپس بالای صفحه بر روی علامت سه نقطه تب کرده و گزینه Save to gallery را انتخاب کنید .

6 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

7 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

8 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

 

 جستجوی یک پست در کانال تلگرام

شابد بخواهید در یک کانال به دنبال یک مطلب خاص بگردید . معمولا کانال ها نیز همانند یک وب سایت ، مطالب جدید در قسمت بالای کانال و مطالب قدیمی پشت سرهم و به ترتیب به پایین صفحه انتقال داده می شود . برای اینکه یک کلمه ، جمله یا هر عبارت دیگری را جستجو کنید باید بر روی علامت سه نقطه تب کرده و گزینه Search را انتخاب کنید . سپس عنوان مورد نظر را تایپ کرده و بر روی آیکون گردش تب کنید .

9 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

10 آموزش كامل انواع پست گذاري در كانال تلگرام

موفق باشید.