در سال‌های اخیر دامنه استفاده از فضای اینترنت تا حد زیادی از سطح کاربری به سطوحی کاربردی‌تر کشانده شده است. افراد و سازمان‌های آنان در کنار ایده‌ها و افکار نوآورانه، فرصت‌ها و ظرفیت‌های عدیده‌ای را جهت فعالیت به دست آوردند و ورود سیستم‌های مدیریت محتوا با تنوع و انواع آن، جوامع را به سمت تحقق شعار هر فرد یک وبسایت، نزدیک تر کرد.

 

 

آنچه بیش از پیش، به این تحول جامه عمل پوشاند، ورود یکی از بهترین سرویس‌های مدیریت محتوا به عرصه وب بود که امروزه کمتر کسی پیدا می‌شود که نام آن را نشنیده باشد. سیستمی متن باز و منعطف و رایگان و در عین حال قدرتمند و توانا برای اجرای همه‌ی مقاصد هر فرد و سازمان با هر ایده و هدف. سیستم مدیریت محتوای وردپرس، که به جرات میتوان گفت محبوب ترین سیستمی است که افراد از آن استفاده کرده‌اند. این سیستم در سالهای اخیر به صورت تخصصی در کشور ما با پشتیبانی گروه ها و فعالان وب، بومی سازی شده است.

 

یکی از خدمات گروه طراحی نت فیکس که در راستای رفع نیاز کاربرانِ سیستم مدیریت محتوای وردپرس در ایران به انجام آن همت کرده است، طراحی و اجرای قالب‌هایی مناسب و استاندارد برای انواع سطوح کاربری این سیستم قدرتمند، برطبق سلیقه و مناسب با نوع فعالیت آنان و رفع نیاز فارسی زبانان به مجامع غیرفارسی زبان است.

 

برای ارسال سفارش طراحی قالب وردپرس، فارسی سازی قالب، راست چین و انجام تغییرات در قالب میتوانید از طریق فرم ذیل اقدام کنید.

 

[contact-form-7 id=”13452″ title=”wordpress”]