خرید ممبر تلگرام خرید ممبر واقعی تلگرام | خرید ممبر واقعی

[ خرید ممبر تلگرام - تبلیغات نوتیفیکیشن - خرید فالوور اینستاگرام ]

  • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
  • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
  • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
   هدیه ویژه : ثبت لینک شما در چندین سایت تلگرامی به همراه خرید ممبر - در مقابل هر پلن هدیه ثبت در سایت نوشته شده برای اطللاعات بیشتر در مورد ثبت لینک بر روی
   این لینک کلیک کنید

ممبر واقعی و ایرانی کانال

 • 500 ممبر واقعی + 500 ممبر واقعی هدیه - 25 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 2 سایت ] - 49 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 3 سایت ] - 95 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی + 2000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 5 سایت ] - 210 هزار تومان
 • 10000 ممبر واقعی + 3000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 10 سایت ] - 400 هزار تومان

ممبر و آفلاین کانال

 • 100 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 7 هزار تومان
 • 200 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 14 هزار تومان
 • 500 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 1 سایت ] - 20 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 2 سایت ] - 40 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 3 سایت ] - 75 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی و آفلاین + بازدید + [ ثبت در 5 سایت ] - 180 هزار تومان

خرید ممبر پاپ آپ

 • 500 ممبر واقعی پاپ [ 49 هزار تومان ]
 • 1000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 2 سایت تلگرامی [ 85 هزار تومان ]
 • 2000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 3 سایت تلگرامی [ 170 هزار تومان ]
 • 3000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 5 سایت تلگرامی [ 250 هزار تومان ]
 • 4000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 330 هزار تومان ]
 • 5000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 410 هزار تومان ]

خرید ممبر گروه

 • 100 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 6 هزار تومان
 • 200 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 12 هزار تومان
 • 500 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 18 هزار تومان
 • 1000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 35 هزار تومان
 • 2000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 65 هزار تومان
 • 5000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 150 هزار تومان
[ دانلود برنامه کیبـورد فــارسی همه کاره و زیبـــانویس ]

ربات را چگونه به گروه تلگرام اضافه یا حذف کنیم

دانلود کیبورد فارسی

 

 *   کیبورد فـارسی زیبانویــس سیبــرو  * 

کیبورد فارسی همه کاره با قابلیت تبدیل صدا به متن

حروف شڪستہ و کشــــــیده بنویس

پوسته های زیبا و حرفه ای

دانلود کیبورد سیــبرو با لینک مستقیم
ربات را چگونه به گروه تلگرام اضافه یا حذف کنیمReviewed by وحید اسفندیاری on May 9Rating: 4.5ربات را چگونه به گروه تلگرام اضافه یا حذف کنیمربات را چگونه به گروه تلگرام اضافه یا حذف کنیم

 ربات را چگونه به گروه تلگرام اضافه یا حذف کنیم

 آموزش اضافه و حذف کردن ربات به گروه تلگرام

در مقاله قبلی که با عنوان “دعوت ربات به گروه در تلگرام” در سایت فعال شد کمی با کاربرد ربات در تلگرام آشنا شدید . ربات تلگرام نوعی حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید. از کجا متوجه شویم که پیغام های دریافتی از طرف ربات می باشد ؟ ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند و همیشه عبارت bot برای آنها نمایش داده میشود. در ادامه روش اشافه کردن ربات همچنین حذف کردن آن در تلگرام آموزش داده می شود .

اضافه کردن ربات در تلگرام

ربات ها کاربردهای مختلفی دارند مثلا در مورد موضوعی خاص اطلاعات رسانی انجام میدهند یا یکسری از کارها که به صورت پیش فرض انجام آن در تلگرام مشکل است مثل ساخت استیکر را با یک دستور ساده انجام میدهند .  اما روش استفاده از ربات به چه شکلی می باشد .

فرض کنید می خواهید برای یکی از دوستان یا در گروهی که دارید دائم یک ربات نمایشگر قیمت ارز فراخوانی کنید تا تمام اعضا از نوسانات قیمت ارز دائم در جریان باشند . به طور کلی ربات های تلگرام را هم میتوانید بسازید، هم میتوانید از خدماتشان استفاده کنید. برای ساختشان چند شرط وجود دارد؛ اول اینکه با برنامه نویسی آشنائی داشته باشید، شرط دوم داشتن یک سرور قوی جهت میزبانی ربات بر روی آن است. اگر این شروط را ندارید باید از خیر ساخت ربات بگذرید. اما شما میتوانید از ربات های موجود و خدمات های مفید بیشمار آنها استفاده کنید. هر ربات یک اسم دارد و شما میتوانید او را فراخوانید و ربات هم توصیفی از خدمات و لیست فراخوانی دستورات را به شما معرفی میکند.

 


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

از کجا ربات پیدا کنیم ؟ کافیه قبلش تو اینترنت جستجو کنید . مثلا ربات قیمت ارز یا ربات اطلاع رسانی ساعت و اوقات شرعی یا هر چیز دیگری

من یک ربات ارز با عنوان toucan پیدا کردم . میخوام این ربات را برای یکی از دوستانم بفرستم . کافیه ربات را با علامت @ تایپ کرده و بر روی کلید اینتر یا Send کلیک کنید . دقت داشته باشید که علامت @ باید ابتدای عنوان ربات قرار بگیره

1 آموزش اضافه و حذف کردن ربات به گروه تلگرام

وقتی بر روی کلید ارسال کلیک می کنید اتفاقی نمیافته و باید بر روی لینک @toucan تب کنید تا وارد صفحه تنظیمات ربات شوید .

2 آموزش اضافه و حذف کردن ربات به گروه تلگرام

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر ربات کافیه بر روی لینک Help کلیک کنید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بگیره .  در صورتیکه ربات دستور العمل داشته باشه با تب بر روی گزینه مشخص شده اطلاعات آن در اختیار شما قرار می گیره . شما میتوانید با ارسال هر کدام از دستورالعمل ها از خدمت مرتبط با اون دستورالعمل بهره مند گردید.

همچنین شما می توانید هر رباتی را جدا از اینکه فقط برای یک فرد استفاده کنید به گروه هم اضافه کنید . کافیه تو صفحه تنظیمات بر روی گزینه Add To Group تب کرده و گروههایی که قصد دارید از این ربات استفاده کنند را اضافه کنید فقط به این مورد دقت داشته باشید که ربات هایی را اضافه کنید که قبلا از آنها استفاده کرده اید .

3 آموزش اضافه و حذف کردن ربات به گروه تلگرام

 

حذف ربات از گروه تلگرام

بعد از اضافه کردن ربات شاید نخواهید از آن استفاده کنید و نیاز به حذف ربات از گروه را داشته باشید . اگر رباتی را در گروه پیدا کردید و می خواهید آن را از گروه خارج کنید باید ابتدا فعالیت ربات را متوقف و بعد آن را از گروه حذف کنید برای متوقف کردن ربات ابتدا باید وارد پروفایل اطلاعات آن شده و از منوی تنظیمات گزینه Stop bot را انتخاب کنید تا ربات متوقف شود.من از نسخه کامپیوتر استفاده میکنم . بر روی ربات مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه Stop and block bot را انتخاب میکنم .

4 آموزش اضافه و حذف کردن ربات به گروه تلگرام

شما می توانید از طریق منوی تنظیمات تمام گفتگوها و مواردی که از طریق ربات ارسال شده است را حذف کنید .

 

کاربردهای ربات تلگرام

در واقع میتوان گفت که ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد! نحوه استفاده از آنها به خلاقیت شما و الگوریتم هایی که برای آن تعریف میکنید بستگی دارد. برخی از کاربردهای آنها به شرح زیر است:

 1.     ارتباط با وب سرویس ها: یک ربات تلگرام میتواند فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند، بعنوان مثال شما میتوانید هر زمان دیدگاه یا فرم تماس جدیدی در سایت ارسال شد، مستقیما در تلگرام آن را دریافت کنید. و یا آخرین ایمیل های خود را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.
 2.     ساخت بازی های فکری ساده: نحوه ارتباط شما با ربات تلگرام از طریق API این قابلیت را ایجاد میکند که به سرعت پاسخ های کاربران را تحلیل کرده و نتایج متناسب با آن را برایشان ارسال کنید. این قابلیت به شما امکان میدهد بازی های گوناگونی را طراحی و پیاده سازی نمایید.
 3.     ابزارهای کاربردی: ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد، شما هستید که کارایی آن را طرح ریزی میکنید. دریافت نرخ ارز، اطلاعات هواشناسی، اخبار روز و تفریح و سرگرمی هرکدام نمونه های موفقی از کاربرد ربات تلگرام هستند.

موفق باشید.