خرید ممبر تلگرام خرید ممبر واقعی تلگرام | خرید ممبر واقعی

[ خرید ممبر تلگرام - تبلیغات نوتیفیکیشن - خرید فالوور اینستاگرام ]

  • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
  • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
  • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
   هدیه ویژه : ثبت لینک شما در چندین سایت تلگرامی به همراه خرید ممبر - در مقابل هر پلن هدیه ثبت در سایت نوشته شده برای اطللاعات بیشتر در مورد ثبت لینک بر روی
   این لینک کلیک کنید

ممبر واقعی و ایرانی کانال

 • 500 ممبر واقعی + 500 ممبر واقعی هدیه - 25 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 2 سایت ] - 49 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی + 1000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 3 سایت ] - 95 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی + 2000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 5 سایت ] - 210 هزار تومان
 • 10000 ممبر واقعی + 3000 ممبر واقعی هدیه + [ ثبت در 10 سایت ] - 400 هزار تومان

ممبر و آفلاین کانال

 • 100 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 7 هزار تومان
 • 200 ممبر واقعی و آفلاین کانال - 14 هزار تومان
 • 500 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 1 سایت ] - 20 هزار تومان
 • 1000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 2 سایت ] - 40 هزار تومان
 • 2000 ممبر واقعی و آفلاین + [ ثبت در 3 سایت ] - 75 هزار تومان
 • 5000 ممبر واقعی و آفلاین + بازدید + [ ثبت در 5 سایت ] - 180 هزار تومان

خرید ممبر پاپ آپ

 • 500 ممبر واقعی پاپ [ 49 هزار تومان ]
 • 1000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 2 سایت تلگرامی [ 85 هزار تومان ]
 • 2000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 3 سایت تلگرامی [ 170 هزار تومان ]
 • 3000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 5 سایت تلگرامی [ 250 هزار تومان ]
 • 4000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 330 هزار تومان ]
 • 5000 ممبر واقعی پاپ - ثبت در 10 سایت تلگرامی [ 410 هزار تومان ]

خرید ممبر گروه

 • 100 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 6 هزار تومان
 • 200 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 12 هزار تومان
 • 500 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 18 هزار تومان
 • 1000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 35 هزار تومان
 • 2000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 65 هزار تومان
 • 5000 ممبر گروه [ از روش اد کردن ] - 150 هزار تومان
[ دانلود برنامه کیبـورد فــارسی همه کاره و زیبـــانویس ]

اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم

دانلود کیبورد فارسی

 

 *   کیبورد فـارسی زیبانویــس سیبــرو  * 

کیبورد فارسی همه کاره با قابلیت تبدیل صدا به متن

حروف شڪستہ و کشــــــیده بنویس

پوسته های زیبا و حرفه ای

دانلود کیبورد سیــبرو با لینک مستقیم
اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیمReviewed by وحید اسفندیاری on Apr 19Rating: 4.5اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیماگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم

اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم؟

حتماً برای شما هم یکبار در طول زندگیتان این اتفاق افتاده است که گوشی یا تبلت تان در آب بیفتد. پس از این اتفاق، تمام اطلاعات شخصی‌تان برروی تلفن‌ همراه و تبلت‌تان از بین می‌رود و شما می‌مانید و یک گوشی خیس شده! حال باید برای رهایی از آسیب دیدن فیزیکی گوشی یا تبلت پس از غرق شدن در آب، چه کار کنیم؟! آیا با افتادن یک گوشی موبایل در آب، زندگی‌اش به پایان می‌رسد؟!

 

تبلت یا موبایل خیس شده:

خیر، راه‌های بسیاری برای خشک کردن سریع تلفن همراه و تبلت‌ها پس از آب تنی، وجود دارد و در قدم اول بهتر است فکر روشن کردن آن را از سر خود بیرون کنید. تنها کاری که پس از به‌وقوع پیوستن چنین واقعه‌ای باید انجام دهید، حفظ آرامش و خونسردی و انجام روش‌های زیر برای زنده نگه‌داشتن گوشی‌همراه‌تان است. گوشی موبایل یا تبلت، پس از مرطوب شدن با مشکلات بسیاری مواجه خواهد شد.

آب و جریان الکتریکی موجود برروی گوشی همراه‌تان با یک‌دیگر در تضاد بوده و می‌تواند با یک اتصال کوتاه یا حتی شوک الکتریکی، همراه باشد. در بهترین حالت، آب در نقطه‌ای از گوشی‌همراه‌تان جمع می‌شود و به برد آن، آسیب وارد نمی‌کند. اگرچه گاهی پیش می‌آید که قطرات فضول آب به سمت پردازنده، باتری و مدارهای گوشی راه پیدا کرده و آسیب جدی را به شما وارد نمایند. به زبان ساده، اصلا اجازه ندهید گوشی‌ موبایل یا تبلت‌تان مرطوب و خیس باقی بماند و با راه‌کارهای زیر هرچه سریع‌تر تلفن همراه یا تبلت‌تان را از کما خارج کنید!

 


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم؟

 

1- آن را خاموش کنید!

اگر تلفن همراه و تبلت‌تان برای مدتی کوتاهی به غواصی در آب پرداخته، بهتر است برای احتیاط، آن را خاموش نمایید. در بسیاری از تلفن‌های هوشمند، امروزه نمی‌توان باتری‌اش را از گوشی خارج ساخت، پس بهتر است تلفن هوشمند خود را به روش معمولی خاموش کنید. نکته مهمی که وجود دارد اصلا زمان خود را برای بررسی سالم ماندن و آسیب دیدن گوشی در اثر ورود جریان آب به آن، هدر ندهید. این موضوع همه چیز را بدتر می‌کند!

 

اگر در بیرون از خانه و در محل کارتان به سر می‌برید، ابتدا باید محل صاف و خشکی را برای قرار دادن تبلت یا تلفن همراه خیس‌تان برروی آن، پیدا کرده و سپس طبق مراحل بعدی پیش‌روی نمایید.

 

 

اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم؟

 

2- اجزای گوشی‌تان را از هم، جدا کنید!

متاسفانه و یا خوش‌بختانه باز کردن قطعات حساس گوشی موبایل کار آسانی نیست. با این حال سعی کنید در ابتدا سیم کارت خود را از گوشی خارج سازید. این کار سبب می‌شود تا سیم‌کارتتان در امان بماند و به طبع اطلاعات ذخیره شده برروی آن را از دست ندهید. اگر تلفن همراه یا تبلت‌تان دارای کارت حافظه جانبی است، بهتر است از گوشی جدا شود. انجام این عمل، به حفظ فایل‌های ذخیره شده برروی آن، کمک می‌کند. سپس با استفاده از یک دستمال کاغذی خشک، شروع به خشک کردن قطرات آب سرگردان نمایید.

 

در پاک کردن قطرات آبی که می‌توانید به راحتی خشک‌شان نمایید، اصلا کوتاهی نکنید. با انجام سریع و به موقع این عمل، از نفوذ آب به صفحه نمایش، برد و قسمت‌های حساس گوشی موبایل و تبلت خود، جلوگیری خواهید کرد. اما درباره قطرات آبی که در به داخل گوشی نفوذ کرده است، چه نظری دارید؟!

 

شما برای زنده نگه‌داشتن تلفن همراه‌تان نیاز به خشک نگه‌داشتن برد، پردازنده و سایر قطعات حساس خواهید داشت. راه‌هایی زیادی برای خشک کردن قطعات حساس سخت افزاری وجود دارد، که در زیر آورده شده است:

 

استفاده از سشوار: درجه حرارت هوای خروجی از سشوار تا آخرین حد ممکن کاهش داده و برای اطمینان از آسیب ندیدن سخت‌افزارهای حساس گوشی بر اثر حرارت سشوار، بهتر است هوای خروجی سشوار را برروی دست خود نگه داشته و مطمئن شوید که دست‌تان احساس سوختگی نمی‌کند. استفاده از هوای گرم سشوار به مدت 30 دقیقه برروی منافذ گوشی و قطعات حساس سخت افزاری، شانس زنده ماندن گوشی یا تبلت‌تان را افزایش می‌دهد.

 

استفاده از اجاق گاز: گوشی موبایل یا تبلت‌تان را در یک جعبه خالی و برروی سینی فر گذاشته و سپس به داخل فر هدایتش نمایید. بهتر است دمای اجاق گاز در حدود 110 تا 120 فارنهایت باشد تا گوشی‌تان بر اثر گرمای فر، آسیب جدی نبیند.

 

اگر تبلت یا گوشی در آب افتاد چکار کنیم؟

 

استفاده از یک کاسه برنج: بهتر است به مغازه نزدیکی رفته و یک کاسه نسبتا کوچک برنج خام برای گوشی موبایل خیس خود، تهیه نمایید. ظرف برنج و مقدار برنج آن‌قدری باید باشد که بتواند رطوبت تلفن همراه و اجزای سخت افزاری آن را به خود جذب نماید. بهتر است یک اینچ برنج در هر طرف گوشی، وجود داشته باشد که عملیات خشک کردن گوشی به‌درستی انجام شود. یک روز کامل یا 24 ساعت مدت زمانی است، که احتمالا خواهد توانست گوشی یا تبلت‌تان را از مرگ مغزی نجات دهد.

گوشی خودتان را الکلی کنید!: یک پیشنهاد بسیار خوبی که درباره خاموش کردن تلفن همراه مرطوب همیشه وجود داشته است و از پشتوانه علمی خوبی نیز برخوردار شده، استفاده از الکل خالص است. دلیل علمی این روش بسیار واضح و ساده است. الکل سبب می‌شود تا رطوبت از قسمت‌های حساس گوشی خارج شود. اگر بابت ضرر الکل به گوشی‌تان نگران هستید، بهتر است بدانید الکل از آن‌جا که بسیار زود تبخیر می‌شود، نمی‌تواند به برد و قسمت‌های سخت افزاری گوشی موبایل یا تبلت‌تان آسیب وارد نماید و به زودی از گوشی موبایل‌تان خارج خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از خیس شدن موبایل و تبلت‌تان، از آن محافظت بیش‌تری به عمل آورده و در مکان‌های مرطوب رهایش نکنید! شما چه راه‌هایی را می‌شناسید؟! می‌توانید آن‌هارا با دیگران به اشتراک، بگذارید. امیدواریم که روش‌های گفته شده و روش‌هایی که شما ارائه خواهید کرد، بتواند به صاحب یک گوشی موبایل و تبلت خیس کمک کرده و ابزار هوشمندش را از مرگ حتمی نجات دهد.

موفق باشید.