خرید ممبر تلگرام

[ خرید ممبر تلگرام - ممبر واقعی کانال و گروه - ممبر آفلاین کانال و گروه ]

 • - واحد پشتیبانی خرید ممبر - فقط تماس و تلگرام از ساعت 10 الی 23 : 3814 088 0912
 • - زمان تکمیل سفارشات : زمان تکمیل همه سفارشات از 30 دقیقه الی 24 ساعت میباشد و فقط سفارشات نوتیفیکیشن تا 48 ساعت زمان میبرد
 • - آموزش ثبت سفارش افزایش ممبر : برای ثبت سفارش روش مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت پایین باکس بر روی ثبت سفارش کلیک کنید و در صفحه جدید نکات مربوط به روش انتخاب شده را کامل مطالعه کنید و لینک کانال خود را وارد کنید و تعداد ممبر را مشخص کنید و بر روی خرید کلیک کنید , بعد از پرداخت طبق تایم نوشته شده سفارش شما انجام میشود
[ دانلود کیبورد فارسی زیبا نویس ]
[ دانلود جعبه ابزار همه کاره اندروید ]

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : اد اجباری
  بازدید 10 تا 20 درصد
  ریزش 10 تا 70 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

ممبر واقعی کانال


 • نوع ممبر : پاپ آپ
  بازدید 10 تا 40 درصد
  ریزش 10 تا 60 درصد
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

ممبر آفلاین کانال


 • ممبر سکه ای - آفلاین
  بازدید 5 تا 10 درصد
  ریزش 10 تا 20 درصد
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

افزایش ممبر گروه


 • واقعی و مجازی
  ریزش واقعی 10 تا 80 درصد
  ریزش مجازی 1 تا 6 ماه
  زمان انجام 1 تا 24 ساعت

تبلیغات نوتیفیکیشن


 • دارای لینک گزارش
  تعداد جذب نامشخص
  درصد ریزش نامشخص
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت

لایک و بازدید


 • افزایش لایک نظرسنجی
  افزایش بازدید چالش
  بازدید پست کانال
  زمان انجام 1 تا 48 ساعت
 • جعبه ابزار پیشرفته
 • دارای ابزارهای کاربردی
 • کم حجم و سریع
 • پرقدرت و زیبا
 • کیبورد زیبانویس
 • کشیده نویس و شکسته نویس
 • پوسته های متنوع
 • سریع و کم حجم
آموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و ربات

آموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و ربات

آموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و رباتReviewed by وحید اسفندیاری on May 8Rating: 4.5آموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و رباتآموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و ربات

 آموزش رایگان افزایش عضو تلگرام با نرم افزار و ربات

 

افزایش رایگان ممبر تلگرام از طریق ربات و نرم افزار ، عنوانی است که زیاد در بخش پرسش و پاسخ مطرح می شود و کاربران مختلف در بخش نظرات با قرار دادن لینکهای متفاوت سعی می کنند افرادی که علاقه مند به این عنوان هستند را جذب کنند . آیا از طریق نرم افزار ، ربات ، هک ، خرید کاربر می توان تعداد بازدید کنندگان یک کانال یا گروه را افزایش داد یا خیر ؟ اگر از بالا به موضوع نگاه کنیم در دنیای واقعی افراد به موضوعی جذب می شوند که دارای ویژگیهای منحصر به فردی باشد . در دنیای مجازی هم این مهم صدق می کند . شاید به صورت موقت و محدود بتوان از طریق سه روشی که نام برده ام ، کاربران را افزایش داد ولی به صورت دائم این ادعا غیر ممکن و به دور از واقعیت است . زمانی که به صورت اتوماتیک در یک گروه یا کانال عضو می شوید بعد از گذشت چند دقیقه و مشاهده مطالب موجود در Page اگر صفحه مورد نظر برای شما مفید نباشد ، گروه را ترک خواهید کرد .

 

افزایش ممبر تلگرام از طریق نرم افزار
برنامه ای در اینترنت جهت دانلود قرار داده شده است که با استفاده از آن می توانید حداکثر تا 5000 هزار کاربر را عضو کانال کنید !!! جالب تر از نرم افزار سایت های ایرانی می باشند که این برنامه را می فروشند و کاربران زیادی تا به امروز با قیمت های مختلف این برنامه را خرید کرده اند .

چرا قبل از استفاده از هر چیزی کمی در مورد آن تحقیق نمی کنیم ؟ مزایا و معایب یک نرم افزار ، سایت ، فروشگاه اینترنتی یا هر چیزی باید قبل از استفاده از آن مورد تایید قرار بگیرد نه بعد از خرید و استفاده .
کافیست عنوان برنامه member adder for telegram را در گوکل جستجو کنید . مشاهده می کنید که وب سایتهای زیادی این نرم افزار بی فایده را جهت دانلود قرار داده اند .

 

افزایش رایگان ممبر تلگرام از طریق ربات
کاربرد ربات برای افزایش ممبر به چه نحوی می باشد ؟ ربات می تواند به صورت محدود تعداد کاربران گروه یا کانال را افزایش بدهد .
مزیت : اینکار برای گروه یا کانال هایی باید مورد استفاده قرار بگیرد که همانند یک وب سایت دارای تولید محتوای با کیفیت و بروزرسانی دائم باشند .  اینکار باعث جذب کاربران می شود .ربات همانند تبلیغات بازدید کنندگان را تبدیل به کاربر می کند .

معایب : گروه یا کانالی که دارای محتوای مفید نباشد خیلی سریع تعداد کاربرانی که از این روش بدست آورده است را از دست خواهد داد .

بهترین روش برای افزایش ممبر کانال

بهترین روش برای افزایش ممبر کانال

به طور کل تمام شبکه های اجتماعی ، سایت و برنامه های پیام رسان زمانی می توانند بازدید کننده را تبدیل به کاربر کنند که محتوای مفیدی داشته باشند . هر کاربری با هر سلیقه ای علاقه مند به اطلاعاتی می باشد که برایش جذاب است . بله جذاب . تلگرام یک اپلیکیشن پیام رسان است و برای تولید محتوای موسیقی ، فیلم یا تصویر برنامه نویسی نشده است .

فقط و فقط از طریق تولید محتوای مفید هست که می توانید تعدای اعضای گروه یا کانالتان را در طولانی مدت افزایش بدهید . راه میانبری وجود ندارد پس صبور باشید و سعی کنید مطالب با کیفیت ، بسته به نیاز کاربر ، استاندارد از نظر ویرایشی ، عمومی و قابل فهم تولید کنید . تولید محتوای مفید نیاز به تخصص و زمان دارد .

از مدل سازی برای انجام اینکار استفاده کنید . گروه یا کانالی را پیدا کنید که تعداد کاربران آن بسیار زیاد می باشد . دقیق بررسی کنید ببینید در چه زمانی مطالب را منتشر می کند ؟ طرز ارسال پیام ها به چه شکلی می باشد ؟ تصاویر بکار برده شده باچه فرمت و ابعادی هستند ؟ در روز چه تعداد و با چه فاصله زمانی مطالب ارسال می شود ؟ با رعایت کردن این موارد حتما می توانید تعداد اعضای گروه یا کانال تلگرام را به صورت دائمی افزایش بدهید .

موفق باشید.